Historia sklepu

KRÓTKA HISTORIA

BabyGadzet.pl ? gadżety tworzone z pasją i miłością

Witam wszystkich rodziców i nie rodziców!

Mam na imię Karolina i jestem mamą trojki dzieci. Moja gromadka była dla mnie inspiracją do stworzenia sklepu BabyGadzet.pl. Chciałam stworzyć sklep w którym znajdą się wszystkie rzeczy, których kiedyś ja szukałam, aby ułatwić sobie życie, a dzieciakom sprawić radość. Rzeczy, które byłyby tworzone z pasją i miłością. Rzeczy, które są nie tylko ładne, kolorowe i ciekawe, ale również praktyczne, pomocne i przede wszystkim bezpieczne.
Większość to 100% ręczna robota.

I tak od pomysłu przeszłam do realizacji. Dobrałam z wielką precyzją zespół z którym stworzyliśmy NASZ sklep i teraz jesteśmy dla CIEBIE. Nasi pracownicy są rodzicami-specjalistami, dlatego chętnie doradzą Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

W ofercie znajdziesz gadżety przydatne w podróży, na spacerach jak również w domu. Produkty, które wybieramy do naszej oferty są starannie przez nas wyselekcjonowane. Współpracujemy z najlepszymi, aby oferować naszym Klientom towary najwyżej jakości, a tym samym najbezpieczniejsze. Natomiast nasze własne produkty tworzone są z ogromną pasją i miłością. W rodzinnej atmosferze powstaje niepowtarzalny, analizowany na wiele stron, projekt, który potem nasza krawcowa-czarodziejka przenosi do rzeczywistości.

Większość naszych produktów to 100% ręczna robota przy użyciu polskich materiałów. Wszystko w pięknych kolorach i niepowtarzalnych wzorach. A jeśli masz swoją własną wizję, swój pomysł, swój ulubiony zestaw kolorów napisz do nas, a zrealizujemy Twój projekt indywidualny.

ZAPRASZAMY 🙂